Cart

There is no item in your cart

MENU

Hakkımızda

ATLAS DOĞAL GIDA SAN VE TİC LTD ŞTİ OLARAK KURMUŞ OLDUĞUMUZ FLAVOR ANTİOCHİA MARKAMIZ İLE TOPTAN ÜRETİM VE GİRİŞİMCİLİK SERÜVENİ MAĞAZACILIK VE E – TİCARET İLE GÜÇLENDİRMEYİ BAŞARMIŞ ŞUBELERİ İLE DE BU SERÜVENİ EN İLERİ BOYUTA TAŞIMIŞTIR. DÜNYA STANDARTLARINI GÖZ ÖNÜNDE BULUNDURARAK ÇÖZÜM VE GÜVEN İÇERİKLİ İLKEMİZ İLE YOLA ÇIKARAK İSTİKRARLI BİR ŞEKİLDE EN İYİ MARKA SAHİPLİĞİNİ YAPMIŞ DURUMDAYIZ.
MARKAMIZ BİTKİSEL ÜRÜNLER ALANINDA EN KALİTELİ ÜRÜNLERİ TÜKETİCİYE EN UYGUN FİYAT İLE SUNMA AMACIYLA KURULMUŞ OLUP AYNI TİTİZLİK DAHİLİNDE KORUMAYA DEVAM ETMEKTEYİZ.
HEDEFİMİZ KULLANICI DENEYİMİ İLE E- TİCARET CAMİASINDA ZİYARETÇİ MEMNUNİYETİ EN YÜKSEK KONUMUNA ULAŞARAK HALKIN TAKDİRİNİ KAZANMAK VE SİTEMİZDEN SORUNSUZ MUTLU TÜKETİCİ KONUMUNDA AYRILMANIZI SAĞLAMAK.
STANDARTLARIN ÜSTÜNDE KALİTEYLE ÖNCÜLÜK EDEREK BİRÇOK MEMNUNİYET BERABERİNDE BAŞARILI İŞLERE İMZASINI ATARAK BAŞARISINA BAŞARI KATACAK GÜÇLÜ KADRO DAHİLİNDE SORUM ODAKLI ÇALIŞMA PRENSİBİ İLE ORGANİZASYONEL ŞEKİLDE SİZİN MEMNUNİYETİNİZİ SAĞLAMAYA DEVAM EDECEKTİR.